Kampery Wrocław - Kampery Łódź - Kampery Warszawa - Kampery Kraków

Kamperjada – kilka słów o twórcach.

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada powstała by czas spędzony „za kółkiem” stał się czymś więcej niż podróżą z punktu A do punktu B. Tworzymy luksusowe i niezapominanie warunki przejazdu! Wypożyczalnia kamperów gwarantuje Ci najwyższą jakość i zadowolenie w trakcie Twojego wypoczynku.

Na kim możesz polegać?(od lewej)

Karol(Wrocław) – człowiek, który najlepiej zna się na ludziach. Muzykofil – w wolnej chwili pogrywa na pianinie i namiętnie słucha muzyki. Ponadto fan spędzania wakacji w luksusowych warunkach. Korzystając z jego porad możesz być pewien, że będzie bardzo, bardzo wygodnie…

Adrian(Łódź) – fan czterech kółek, jako nastolatek w swoim garażu rozebrał i złożył Golfa 1. W wolnych chwilach trenuje swoje umiejętności na łódzkim torze wyścigowym. W przeszłości założyciel i właściciel jednej z pierwszych wypożyczalni motocykli w Polsce.

Grzegorz(Kraków) – najbardziej „doświadczony” człowiek w naszym zespole. Od najmłodszych lat fan futbolu, udziałowiec jednego z krakowskich klubów. Po godzinach amator deski snowboardowej, krajowej turystyki i zwolennik „zielonej energii”.

Mateusz(Warszawa-Olszewnica Stara) – pochodzi z Mazur, pasjonat żeglarstwa i biwakowania. Od dziecięcych lat spędzał wakacje w namiocie, przyczepie kempingowej lub żaglówce(podobno pierwszy raz jak miał 8 miesięcy.

Ponadto każdy z nas jest kochającym mężem i ojcem, dlatego doskonale wiemy co to znaczy urlop z rodziną. Możesz być pewien, że przygotujemy kampera w odpowiedni sposób do wypoczynku z pociechami.

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada , a raczej idea, bo nazw było dużo więcej, powstała w trakcie jednego z naszych wspólnych wyjazdów w plener. Później przyszedł czas na przygotowanie, planowanie, wybór kampera, założenia działalności, przygotowanie strony www, zakup kamperów. W trakcie tych wszystkich dni, a trwało to prawie rok, najważniejsze dla nas było zapewnienie luksusowego wypoczynku , dlatego wybraliśmy model Laika Kosmo F510 – na tle konkurencji wyróżnia się obszernym wnętrzem, wyjątkowym wykończeniem i detalami. Dotychczasowe doświadczenie nauczyło nas jak ważna jest profesjonalna obsługa, dlatego w Kamperjada zapewniamy Wam ogromne możliwości – jeśli masz na coś ochotę, zapytaj, zobaczymy co da się zrobić.

Szczegóły znajdziesz na stronie: www.kamperjada.pl, bieżące infromacje na FB: https://www.facebook.com/kamperjada